در حال بارگذاری ...
یکشنبه 27 اسفند 1396

اجرای طرح جوان گره گشا در راستای تاکید مقام معظم رهبری ( دامه برکاته ) بر تقویت مراکز فنی و حرفه ای

" در کشور نیازهای فوری و ضروری غیرمرتبط با تحصیلات دانشگاهی بسیار زیاد است و بر همین اساس، بنده سالها است که بر موضوع اهتمام به هنرستانها و مراکز فنی و حرفه ای و تقویت آنها، تأکید دارم.

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به افراد زیادی که با تحصیل در هنرستانها و مراکز فنی و حرفه ای و فراگیری مهارتهای مختلف، اکنون صاحب شغل و زندگی هستند، این افراد را ثروتهای ملی کشور دانستند ."

مقام معظم رهبری

با سلام و احترام

    در راستای  اجرای  فرآیند ثبت نام طرح  " جوان گره گشا  در فعال سازی عرصه ی تولید و اشتغال در دانشگاه فنی و  حرفه ای " نظر به تاکید رهبر انقلاب اسلامی بر اهتمام  به  مراکز فنی و حرفه ای  و ارج نهادن و رشد  ثروت های ملی این کشور (  محصلین  فنی و حرفه ای )  و همچنین تحقق برنامه های وزارت علوم تحقیقات و فناوری برای دانشگاه نسل سومی  ، معاونت دانشجویی فرهنگی در نظر دارد به منظور ایجاد زمینه توسعه تجاری سازی و تولیدات دانشجویی پس از  ارزیابی کالاهای دست ساخته ی دانشجویان نسبت به خرید آنها اقدام نماید .

یادآوری

دانشجویان عزیز می توانند توانمندی های خود را در ساخت کالا ،   آموزش ، انجام خدمات فنی ( تعمیرات و تاسیسات ، رنگ آمیزی ، کاشی کاری ، کشاورزی ، گل و گیاه و ... ) ، نرم افزاری  با تکمیل فرم شماره یک  و دو تحت عنوان اجرای طرح جوان گره گشا و خرید کالا از دانشجو با ما درمیان بگذارند.

شایان ذکر است درصورت تمایل به عضویت در تعاونی دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای یا تیم نرم افزاری دانشجویان نخبه می توانند با مراجعه به سایت دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای به آدرس " http://students.tvu.ac.ir " و تکمیل فرم شماره یک " ثبت توانمندی کالای دست ساز " و فرم شماره دو " ثبت توانمندی در آموزش ،خدمات فنی و نرم افزاری " حداکثر تا مورخ 25 اردیبهشت ماه 95 در این طرح مشارکت فعال داشته باشند.

درصورت وجود هرگونه سوال با شماره  -4235000 – 021 داخلی 619 تماس حاصل فرمایید.

اداره کل دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای

نظرات کاربران